Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençliğin Yeni Adresi....

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
a.K.a Fatalrhymer
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Vote_lcapa.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Voting_bara.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Vote_rcap 
yarasa_harun (ADMİN)
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Vote_lcapa.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Voting_bara.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Vote_rcap 
a.K.a-o7_ReiS
My Soul Lost
wehaw
lazkopat_61
starl!k
x_ByKatil_x
__KaF__KeF__
En son konular
» 2010Pc Programları
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:31 pm tarafından My Soul Lost

» PES 2011
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:12 pm tarafından My Soul Lost

» Worms Geri Döndü
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:52 am tarafından My Soul Lost

» Gladiatus Taktikleri
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:22 am tarafından My Soul Lost

» Para kasma yolu
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:15 am tarafından My Soul Lost

» Kid Cudi
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:48 am tarafından My Soul Lost

» Stromea
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:42 am tarafından My Soul Lost

» Avg Anti-Virüs Full
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:17 am tarafından My Soul Lost

» JDownloader
a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:09 am tarafından My Soul Lost

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Forumumuzu Beğendiniz Mi ?
 Evet. Gerçekten Güzel
 Abartmaya Gerek Yok. Güzel
 Daha İyi Olabilirdi
 Hayır. Tek Kelimeyle Berbat
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tampik

Kullanıcılarımız toplam 212 mesaj attılar bunda 162 konu

a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup

Sizce Aşağıdaki RAP'im Nasıl
 Çok Güzel Helal Olsun.
 Geliştirmek Gerek.
 Pek Güzel Olmamış.
 Berbat.
 Hiç Yayınlamasaydın İyidi.
Sonuçları Gör
YazarMesaj
a.K.a Fatalrhymer
Admin
Admin
a.K.a Fatalrhymer

Erkek Mesaj Sayısı : 85
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Fatalrhymer
Gerçek İsim : Fazıl Deniz
Takım : Fenerbahçe

a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Empty
MesajKonu: a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup   a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:00 pm

Kelimelerin kökünü kazı hadi eline bir kalem vede birde Kağıt al
Bizi deneme seni rap diye dilime dolamadım neyzine neyine Ne uyar kolpa
Sahte sahte gercek dışışın içini ben bilirim iblis arkadaşım. Bu tekman oyunu değil
Adım gibi gercek ben adımı rüyada keşfetmedim. Sana herkez bi numara derdi ve
sana herkez bi numara büyük geldi ve sattın.
Bu gecede yaz hadi geceleri yaz hadi o yaptıgın rap bile benim şaheserim
Her attığın iftirada kaybedecek geri bile gelemeyeceksin Beyim
Elbet sende birgün yakalanacaksın tek kala kala cak yada Yanacaksın
Salıncakta gidip gelmiyor bir Ömur hep dilenipde Kazanacaksın
Ömrümün yarısını rape vermişim senin dogdugundan beri sis Senin dogduğundan beri çileyi gordu
Rapin harbiden kralı burda boşver kankam havlar Köpek senin kalbinse dağları deler
Sana gelen bana gelmiş olur ozaman ben affetmem...
https://tekmekan.forum.st

a.K.a Fatalrhymer Rap Fun Clup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fun Clup Calışmaları Kuralları