Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençliğin Yeni Adresi....

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
a.K.a Fatalrhymer
Ceza - Panorama Harem Vote_lcapCeza - Panorama Harem Voting_barCeza - Panorama Harem Vote_rcap 
yarasa_harun (ADMİN)
Ceza - Panorama Harem Vote_lcapCeza - Panorama Harem Voting_barCeza - Panorama Harem Vote_rcap 
a.K.a-o7_ReiS
My Soul Lost
wehaw
lazkopat_61
starl!k
x_ByKatil_x
__KaF__KeF__
En son konular
» 2010Pc Programları
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:31 pm tarafından My Soul Lost

» PES 2011
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:12 pm tarafından My Soul Lost

» Worms Geri Döndü
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:52 am tarafından My Soul Lost

» Gladiatus Taktikleri
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:22 am tarafından My Soul Lost

» Para kasma yolu
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:15 am tarafından My Soul Lost

» Kid Cudi
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:48 am tarafından My Soul Lost

» Stromea
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:42 am tarafından My Soul Lost

» Avg Anti-Virüs Full
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:17 am tarafından My Soul Lost

» JDownloader
Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:09 am tarafından My Soul Lost

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Forumumuzu Beğendiniz Mi ?
 Evet. Gerçekten Güzel
 Abartmaya Gerek Yok. Güzel
 Daha İyi Olabilirdi
 Hayır. Tek Kelimeyle Berbat
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tampik

Kullanıcılarımız toplam 212 mesaj attılar bunda 162 konu

Ceza - Panorama Harem

YazarMesaj
a.K.a Fatalrhymer
Admin
Admin
a.K.a Fatalrhymer

Erkek Mesaj Sayısı : 85
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Fatalrhymer
Gerçek İsim : Fazıl Deniz
Takım : Fenerbahçe

Ceza - Panorama Harem Empty
MesajKonu: Ceza - Panorama Harem   Ceza - Panorama Harem Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 3:41 pm

Bu hayra alamet olmayan bir track sizin için bu türküler pespaye hale gelmiş
Sayfalarsa isyanlarda mantıklı cümleler bir araya gelememiş ve misyonerler
Bu pervasız isteyişler sizin eseriniz kasımda aşk bir başka
Şu anda proloterden kulağına titreşimler emitasyon vaadler
Hepsi sizden ve mikrofona haram kusan bu ceddin torununa
Zehirli zemzem veren dervişerden bıkan dertli gençlik ölmek bile parayla
Parayla satın alınan bu toprağa gömülmek haram yaran derin tamam kanar
Yarım kalan talan sabır taşında eritilir zaman kayan bir yıldız atmosferse bendim
Sistem etkilendi sisten ertelendi bizden gelen fikirler dayanaksız teori çürütür
Siyah çiçekler çoksa eğer korkun ölümün günüdür.
Günahla ekilen tohum kabusla irkilen toplum ne yaptınız bu gençlik için ha tarihle övünün
Dövündük her ölümün her yenilginin ardından alınan ders ne kader bela başımdan
Eksik olmaz balıkmı baştan koktu yoksa balığın başımı koptu
Balığın başına geleni pişmiş aşına bakta gör sence bir ömrün sonumudur
Asitli mide içinde bok taşır bu insan söyle bu kibir kime niye kime kısmet kime niyet
Namzet bekler benden ama sahte gülüş ifaden mimiklerin
İstanbul bu vahadaki sarayı liriklerin hepsi çalışacak hepsi başaracak bu bebeklerin...
Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek her serserinin
Bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çokmu mutlu sence
Çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar olmuş her bakışta kara para pençe
Hançer saplanmış bu kalbe fayda etmez akçe bana bir baksın
Beni bir görsün beni bir duysun dostlar dogru yoldan çıktınızsa ecel kolay toslar
Gemide kaptan olsun karada boktan olsun ister sisler hiçte bitmez insanoğlu hep yer ister...
https://tekmekan.forum.st

Ceza - Panorama Harem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza - Kalbim, Rapım, Nefratim, Ceza'm
» Ceza - Med Cezir
» Ceza - Feyz Al
» Ceza - Fark Var
» Ceza - Holocaust