Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençliğin Yeni Adresi....

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
a.K.a Fatalrhymer
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Vote_lcapGökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Voting_barGökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Vote_rcap 
yarasa_harun (ADMİN)
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Vote_lcapGökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Voting_barGökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Vote_rcap 
a.K.a-o7_ReiS
My Soul Lost
wehaw
lazkopat_61
starl!k
x_ByKatil_x
__KaF__KeF__
En son konular
» 2010Pc Programları
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:31 pm tarafından My Soul Lost

» PES 2011
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:12 pm tarafından My Soul Lost

» Worms Geri Döndü
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:52 am tarafından My Soul Lost

» Gladiatus Taktikleri
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:22 am tarafından My Soul Lost

» Para kasma yolu
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 11:15 am tarafından My Soul Lost

» Kid Cudi
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:48 am tarafından My Soul Lost

» Stromea
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:42 am tarafından My Soul Lost

» Avg Anti-Virüs Full
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:17 am tarafından My Soul Lost

» JDownloader
Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:09 am tarafından My Soul Lost

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Anket
Forumumuzu Beğendiniz Mi ?
 Evet. Gerçekten Güzel
 Abartmaya Gerek Yok. Güzel
 Daha İyi Olabilirdi
 Hayır. Tek Kelimeyle Berbat
Sonuçları Gör
Istatistikler
Toplam 25 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tampik

Kullanıcılarımız toplam 212 mesaj attılar bunda 162 konu

Gökhan Güney -Melek Yüzlüm

YazarMesaj
yarasa_harun (ADMİN)
Admin
Admin
yarasa_harun (ADMİN)

Erkek Mesaj Sayısı : 63
İş/Hobiler : futbol
Lakap : YARASA
Takım : FENERBAHÇE

Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Empty
MesajKonu: Gökhan Güney -Melek Yüzlüm   Gökhan  Güney -Melek  Yüzlüm Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 4:29 pm

saclarinda yeller eser
gözlerin dünyadan güzel
gülyapragi sana benzer
benim güzel melek yüzlüm

bin selam sana kalbimden
adim düsmesin dilinden
beni sevda ülkesinden
kovma sakin melek yüzlüm

gelsin bu öfkenin sonu
acilsin sevdanin yolu
bak yüregim sevgi dolu
anlasana melek yüzlüm

söyle hangimiz hatasiz
hangimiz askta günahsiz
kalmayalim yapayalniz
kacma benden melek yüzlüm
http://23nisanokulumuz.tr.gg

Gökhan Güney -Melek Yüzlüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Göhan Güney-Çaresizim (SEVİLMİYORSANIZ)